"ARKUZ" MCHJ Avtomobillar uchun farkoplar va tirkamalar ishlab chiqaramiz. Biz TIKI TREILER (Estoniya), OOO VEKTOR (Sankt-Peterburg) va Krasnokamsk ta'mirlash-mexanika zavodi (KRMZ) yengil avtomobillar uchun tirkamalarning yetakchi ishlab chiqaruvchilarining rasmiy hamkorlarimiz. Bizning modellarimiz Yevropa va O‘zbekistonda sertifikatlangan. Biz yangi milliy qoidalarga muvofiq avtotransport turini tasdiqlash uchun UzStandart tomonidan sertifikatlangan mintaqadagi birinchi kompaniyamiz. O‘zbekiston bozorida tirkama sotib olayotganda, galvanizlanmagan romli, sertifikatlanmagan “bo‘yalgan” qora metall tirkamalardan ehtiyot bo‘ling, “O‘zStandart” avtotransport turini tasdiqlashni talab qiling. Biz barcha mahsulotlarimiz uchun bir yillik kafolat va umr bo'yi xizmat ko'rsatamiz. Biz barcha butlovchi qismlarni xorijdan olamiz, import qiluvchi sifatida esa QQS to‘laymiz. Biz O‘zbekiston bozorida 2010-yildan buyon faoliyat yuritib, 1000 dan ortiq tirkamalarni muomalaga chiqarganmiz.
Savolingiz bormi? So'rov qoldiring va biz siz bilan tez orada bog'lanamiz!